O firmie

Wszystko co powinieneś wiedzieć o NOVA SANDEC

Wydawnictwo i Drukarnia NOVA SANDEC zdobywa doświadczenie już od 2006 roku. W tym czasie firma wyspecjalizowała się w druku nowoczesną techniką cyfrową, pozwalającą na realizację nawet bardzo małych nakładów, w bardzo krótkim czasie. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, który jest stale uzupełniany o nowe urządzenia, jesteśmy w stanie zachować najwyższą jakość, niezależnie od rodzaju zlecenia. Wykwalifikowana kadra nie tylko zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, ale stale dokłada wszelkich starań, aby stworzyć produkt spełniający oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na maksymalizację zadowolenia klienta i ciągłe podnoszenie jakości poprzez innowacyjność i stały rozwój naszej firmy. Służymy pomocą i radą od powstawania projektu graficznego, aż do nadania drukowanym materiałom profesjonalnego wyglądu. W Wydawnictwie i Drukarni NOVA SANDEC można profesjonalnie przygotować i wydrukować: wizytówki, ulotki, foldery reklamowe, katalogi, plakaty, zaproszenia, papiery firmowe, teczki firmowe, książki, gazetki, skrypty, prace dyplomowe, cenniki, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, różnego rodzaju druki (w tym recepty), kalendarze, widokówki, kartki świąteczne i wiele innych. Jako nieliczni w regionie oferujemy także nadruk na kopertach.

Dlaczego My

Posiadamy ambitny zespół, pracujemy i drukujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Jesteśmy profesjonalni i kompetentni.

Nasza firma

Firma Nova Sandec działa na rynku od 2006, wielkrotnie nagradzana nagrodami. Specjalizujemy się w druku materiałów reklamowych oraz książek, informatorów, broszur...

Co zyskujesz na współpracy

Gwarantujemy wysoką jakość druku nawet przy minimalnych nakładach. Szybko i sprawnie realizujemy zamówiena. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców którzych pomogą na każdym etapie zamówienia.